ترمز روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

ترمز: روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

تیام حتی حاضر به گفت‌وگو با مدیرعامل کلوب استقلال هم نشد! ، حسینی و چشمی در استقلال می‌مانند

رئیس تازه هیأت مدیره کلوب استقلال گفت: مجید حسینی با استقلال قرارداد دارد و جایی نمی‌رود. مطمئن باشید تیم خوبی جهت فصل آینده بسته شده است است. حسینی و ..

ادامه مطلب

لیگ دسته اول فوتبال از ۲۰ مرداد شروع می‌شود

به گزارش فارس، لیگ دسته اول فوتبال جهت فصل آینده از ۲۰ مردادماه شروع می شود و پیش از این تاریخ نیز مراسم قرعه کشی لیگ دسته اول برگزار خواهد شد. ..

ادامه مطلب

عکس ، ترکیب تیم ملی برابر مراکش مشخص شد+ امیری و ابراهیمی در ترکیب ثابت

به گزارش فارس، کارلوس کی روش 11 بازیکن مهم تیم ملی کشور عزیزمان ایران جهت دیدار با مراکش را مشخص کرد. ترکیب تیم ملی برابر مراکش مشخص شد/ امیری و ا..

ادامه مطلب

میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی به کشور عزیزمان ایران برگشت

با توجه به جلسه روزهای اخیر لالوویچ و خادم میزبانی کشور عزیزمان ایران در مسابقه های جام جهانی کشتی فرنگی سال ۲۰۱۸ میلادی مجددا پذیرفته شد. م..

ادامه مطلب

اشک‌هایم به خاطر علاقه به استقلال بود / سیدحسین حسینی

هر کاری مورد نیاز بود انجام داد تا استقلال برنده بازی با العین در ورزشگاه زیبای هزا بن زاید باشد ولی تلاش‌های سیدحسین حسینی کنار سایر بازیکنان این تیم..

ادامه مطلب

حمله 500 میلیون پوندی رئال به لیگ برتر

رئال مادرید قصد دارد در تابستان با 500 میلیون پوند به لیگ برتر هجوم ببرد و بازیکنان این لیگ را بخرد.  حمله 500 میلیون پوندی رئال به لیگ ب..

ادامه مطلب

هم‌گروه‌های کشور عزیزمان ایران در جام‌جهانی تکواندو مشخص شدند

عصر امروز (دوشنبه) ۱۳ آذر ۱۳۹۶، با برگزاری مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های جام‌جهانی تکواندو، نماینده کشور عزیزمان ایران هم گروه‌های خود را شناخت. هم گروه ها..

ادامه مطلب

تذکر جدی وزارت ورزش به گرشاسبی ، دردسرهای یک ملاقات

وزارت وزش به حمیدرضا گرشاسبی سرپرست تازه کلوب بابت دیدار بازیکنان و سرمربی پرسپولیس با حسین هدایتی تذکر داده و توضیح کلوب در این باره را خواستار شده است ..

ادامه مطلب

نامزدهای تیم منتخب سال اروپا مشخص شدند

به گزارش خبرآنلاین؛ با توجه به اینکه به آخر سال 2017 میلادی نزدیک می شویم کنفدراسیون فوتبال اروپا نامزدهای تیم منتخب سال این قاره را به شکل رسمی اعلا..

ادامه مطلب

از بی‌معرفتی‌ و خوشگذرانی‌های ملی‌پوشان، جلال طالبی&quot، این قصه سر دراز دارد ، روایت &quot

با تیمی قهرمان آسیا نشده و حتی مجوز جام جهانی را هم نگرفته ولی کاری کرده که کی‌روش با تمام روزمه‌اش به دنبال تکرار آن هست. او نتوانست تیمش را به مرح..

ادامه مطلب