ترمز روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

ترمز: روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

عکس ، ترکیب تیم ملی برابر مراکش مشخص شد+ امیری و ابراهیمی در ترکیب ثابت

به گزارش فارس، کارلوس کی روش 11 بازیکن مهم تیم ملی کشور عزیزمان ایران جهت دیدار با مراکش را مشخص کرد. ترکیب تیم ملی برابر مراکش مشخص شد/ امیری و ا..

ادامه مطلب

میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی به کشور عزیزمان ایران برگشت

با توجه به جلسه روزهای اخیر لالوویچ و خادم میزبانی کشور عزیزمان ایران در مسابقه های جام جهانی کشتی فرنگی سال ۲۰۱۸ میلادی مجددا پذیرفته شد. م..

ادامه مطلب

اشک‌هایم به خاطر علاقه به استقلال بود / سیدحسین حسینی

هر کاری مورد نیاز بود انجام داد تا استقلال برنده بازی با العین در ورزشگاه زیبای هزا بن زاید باشد ولی تلاش‌های سیدحسین حسینی کنار سایر بازیکنان این تیم..

ادامه مطلب

حمله 500 میلیون پوندی رئال به لیگ برتر

رئال مادرید قصد دارد در تابستان با 500 میلیون پوند به لیگ برتر هجوم ببرد و بازیکنان این لیگ را بخرد.  حمله 500 میلیون پوندی رئال به لیگ ب..

ادامه مطلب

هم‌گروه‌های کشور عزیزمان ایران در جام‌جهانی تکواندو مشخص شدند

عصر امروز (دوشنبه) ۱۳ آذر ۱۳۹۶، با برگزاری مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های جام‌جهانی تکواندو، نماینده کشور عزیزمان ایران هم گروه‌های خود را شناخت. هم گروه ها..

ادامه مطلب

تذکر جدی وزارت ورزش به گرشاسبی ، دردسرهای یک ملاقات

وزارت وزش به حمیدرضا گرشاسبی سرپرست تازه کلوب بابت دیدار بازیکنان و سرمربی پرسپولیس با حسین هدایتی تذکر داده و توضیح کلوب در این باره را خواستار شده است ..

ادامه مطلب

نامزدهای تیم منتخب سال اروپا مشخص شدند

به گزارش خبرآنلاین؛ با توجه به اینکه به آخر سال 2017 میلادی نزدیک می شویم کنفدراسیون فوتبال اروپا نامزدهای تیم منتخب سال این قاره را به شکل رسمی اعلا..

ادامه مطلب

از بی‌معرفتی‌ و خوشگذرانی‌های ملی‌پوشان، جلال طالبی&quot، این قصه سر دراز دارد ، روایت &quot

با تیمی قهرمان آسیا نشده و حتی مجوز جام جهانی را هم نگرفته ولی کاری کرده که کی‌روش با تمام روزمه‌اش به دنبال تکرار آن هست. او نتوانست تیمش را به مرح..

ادامه مطلب

تقلید منصوریان از مورینیو !

سرمربی استقلال بعد از آخر بازی این تیم با پدیده، حرکات عجیبی انجام داد.تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر پدیده با 2 گل شکست خورد. تقل..

ادامه مطلب

کی‌روش دوباره کشور عزیزمان ایران را ترک کرد

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش که اخیرا به کشور عزیزمان ایران برگشته بود، دوباره کشور عزیزمان ایران را ترک کرد. ولی این بار نشانه او، مرخصی و استراحت..

ادامه مطلب