ترمز روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

ترمز: روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

گت بلاگز یزد صدا وسیما تاثیرگذارترین ابزار اطلاع رسانی در دنیا

عضو فقهای شورای نگهبان قانون اساسی گفت:صداوسیما از تأثیرگذارترین ابزارها جهت اطلاع رسانی در دنیا است که باید در جهت اشاعه ارزشهای اسلامی و تولید برنامه های

صدا وسیما تاثیرگذارترین ابزار اطلاع رسانی در دنیا

آیت الله سیدمحمدرضا مدرسی عضو فقهای شورای نگهبان قانون اساسی درگفتگو ی اختصاصی با خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت جوان از یزد؛گفت : صدا وسیما از تاثیرگذارترین ابزار اطلاع رسانی در دنیا است و مسوولیت آن با فعالیت گسترده اینترنت ، مضاعف شده است است.

آیت الله مدرسی در دیدار جمع مدیر کل و معاونان صدا وسیمای مرکز یزدافزود: صداوسیما از تأثیرگذارترین ابزارها جهت اطلاع رسانی در دنیا است که باید در جهت اشاعه ارزشهای اسلامی و تولید برنامه های متنوع و جالب تلاش کند.

عبارات مهم : اسلامی

عضو فقهای شورای نگهبان افزود : عوامل برنامه ساز صدا وسیما باید برنامه های خود را با مباحث معارف اسلامی ، امور تربیتی و خانواده ، اقتصاد وسیاسیت با روشهای نوین و خلاق برنامه سازی تولید کنند.
آیت الله مدرسی خاطر نشان کرد : در حال حاضر با پیدایش فضاهای مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … که به نوعی کار صدا و تصویر را انجام می دهند و در زیاد موارد در محتویات آن هم ارزشهای اخلاقی و اسلامی رعایت نمی شود ، وظیفه صداوسیما را در قبال مخاطبان دو چندان کرده است و باید تلاش شود بابرنامه های خوب ومتنوع جوانان و نوجوانان راجذب شوند.
مدرسی با اشاره به وظایف و مسئولیتهای سخت صداوسیما گفت: خوشبختانه صداوسیما با وظایف سنگین ودشواری که برعهده دارد توانسته وظایف خود را به موقع انجام دهد .
مدیر کل صداوسیمای مرکز یزدهم با اشاره به توفیقات صدا وسیمای مرکز یزد در چند هفته اخیر گفت : در این زمینه در پخش برنامه های قرآنی رتبه ممتاز ،درارزیابی بخش صدا رتبه نخست و سایت خبرگزاری صداوسیمای یزد نیز رتبه نخست بازدیدهای نوروزی را به خود تخصیص داده شده است داده است.
پهلوانیان با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و اهمیت برنامه سازی در این ماه گفت :صدا وسیمای مرکز یزد همچئن سال های اخیر برنامه های متنوع و جذابی را جهت این ماه آینده نگری و تهیه کرده است.
انتهای خبر/ ی

واژه های کلیدی: اسلامی | برنامه | برنامه | صداوسیما | صدا وسیما | آیت الله مدرسی | اطلاع رسانی | صداوسیما

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog