ترمز روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

ترمز: روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

گت بلاگز ورزشی خدا را شکر تیم قهرمان شد / ربیعی

ملی‌پوش فوق سنگین وزنه‌برداری کشور عزیزمان ایران گفت: تمام تلاشم را کردم تا عالی ترین نتیجه را بگیرم و خدا را شکر که در نهایت تیم کشور عزیزمان ایران قهرمان

خدا را شکر تیم قهرمان شد / ربیعی

رامین ربیعی ملی پوش دسته 105+ کیلوگرم کشور عزیزمان ایران درخصوص مسابقه های قهرمانی آسیا در گفتگو با خبرنگار گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان؛ اظهار کرد: سطح مسابقه های بسیار اوج بود. واقعاً فکر نمی کردیم حریفان آنقدر آماده باشند. من و همایون تمام تلاشمان را انجام دادیم تا بتوانیم عالی ترین نتیجه را بگیریم و دل مردم را شاد کنیم. من در حرکت یک ضرب به مدال برنز رسیدم ولی در دو ضرب این گونه نشد، و از این بابت خیلی ناراحت هستم.

وی ادامه داد: خدا را شکر که در نهایت تیم ملی قهرمان شد. مسابقه ها بسیار نزدیک بود و ازبکستان با فاصله امتیازی نزدیکی بعد از ما قرار داشت و هر لحظه احتمال داشت قهرمان شود که این اتفاق نیفتاد.

عبارات مهم : کنترل
ربیعی در پاسخ به این پرسش که چقدر از عملکرد خودش راضی است؟ بیان کرد: شاید نتوانستم در جریان مسابقه خودم را کنترل کنم و وزنه هایی که انداختم، را دست کم گرفتم و با این حال تمام تلاشم را کردم.

وی در آخر خاطرنشان کرد: جا دارد از کادرفنی تیم ملی تقدیر کنم که به من اعتماد کردند و در این مدت واقعاً به من کمک کردند. من انگیزه ام زیاد شده است و مطمئن باشید که با توان بیشتری تمریناتم را شروع می کنم تا بتوانم در مسابقه های بعدی حضور داشته باشم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: کنترل | قهرمان | مسابقه | وزنه برداری | قهرمانی آسیا | دسته فوق سنگین |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog