ترمز روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

ترمز: روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

گت بلاگز وب‌گردی تصویرهای + آشنایی با پورشه کاین مگنوم اسپرت، شاهکار ۷۲۰ اسب‌ بخاری

شرکت تیونینگ تک‌آرت از بروزترین پروژه‌ی خود روی شاسی‌بلند پورشه کاین به نام کاین مگنوم اسپرت رونمایی کرد.

تصویرهای + آشنایی با پورشه کاین مگنوم اسپرت، شاهکار ۷۲۰ اسب‌ بخاری

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان،سال ۲۰۱۷، سی اُمین سالگرد تأسیس شرکت تیونینگ تک آرت محسوب می شود. تک آرت که تیونر آلمانی خودروهای پورشه هست، از مدل کاین مگنوم اسپرت تحت عنوان نسخه ی ۳۰ ساله رونمایی کرد.

عبارات مهم : اسپرت

این تیونر معروف که با ساخت نسخه های منحصربه فرد و یکتا آشنا می شود، به مناسب سالگرد تأسیس خود، تغییرات متمایزی جهت پورشه کاین در نظر گرفته هست؛ همچنین تک آرت امکانات خاص ای در کاین مگنوم اسپرت گنجانده است که مشمول بر فضای داخل کابین دست ساز با حفظ ترکیب این SUV آلمانی هست.
در حال حاضر، کابین کاین مگنوم اسپرت از ترکیب چرم آلکانترا، فیبر کربن و چوب جلادار بهره می برد. شکل ظاهری ادوات داخل کابین نیز سفارشی شده است است و همچنین عقربه های سیستم اسپرت کرونو به همراه غربیلک فرمان سه پره عوض کردن یافته که لبه های آن علاوه بر زیاد کردن ضخامت، به شکل جذابی طراحی شده است هست.
نمای بیرونی خودرو، همچنان مشابه نمونه ی استاندارد مگنوم اسپرت باقی مانده است که به نوبه ی خود، مانند تغییراتی است که در پورشه کاین توربو S انجام شده است بود. اضافه شدن کیت بدنه ی عریض با مجموعه ای از سپرهای جدید، کاپوت برآمده، دیفیوزر بزرگ عقب و اسپویلر، از جمله تغییراتی است که اثرات آن ها در پورشه کاین دیده می شود.
پورشه کاین مگنوم اسپرت، نسخه ی ۳۰ ساله، جهت تمامی نسخه های پورشه کاین از قبیل نسخه ی پایه، توربو S، توربو، GTS و SE هیبریدی قابل سفارش است که در نسخه ی هیبریدی مجموع توان خروجی به ۷۲۰ اسب بخار می رسد.
منبع: زومیت

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اسپرت | هیبریدی | پوشه کاین مگنوم اسپرت | خودروی شاسی یلند | پورشه | خودرو اسپرت |

تصویرهای + آشنایی با پورشه کاین مگنوم اسپرت، شاهکار ۷۲۰ اسب‌ بخاری

تصویرهای + آشنایی با پورشه کاین مگنوم اسپرت، شاهکار ۷۲۰ اسب‌ بخاری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog