ترمز روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

ترمز: روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

گت بلاگز فارس تشریح وظایف نمایندگان عالی فرماندار در شعب اخذ رای

فرماندار شیراز گفت: نمایندگان عالی فرماندار در شعبه‌های اخذ رای، اختیار کامل داشته و تمام مسؤولیت شعبه با آن ها هست.

تشریح وظایف نمایندگان عالی فرماندار در شعب اخذ رای

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ حیدر عالیشوندی در همایش توجیهی و آموزشی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای مراکز 1،2،3،4 گفت: نماینده عالی فرماندار در هر شعبه مسؤولیت کامل آن شعبه را بر عهده دارد و سایر هیات های بازرسی، نظارت و نیروهای امنیتی در کنار آن ها است.

عبارات مهم : سیستم
عالی شوندی افزود: مدیریت شعبه اخذ رای در داخل و خارج از نحوه چینش صندوق تا استقرار افراد حاضر در شعبه بر عهده نماینده عالی فرماندار است و هیچ کس حق دخالت بر روند رای گیری را نخواهد داشت.

وی ادامه داد: در صورت بروز مسئله در شعبه ای با اطلاع به فرمانداری در سریع ترین وقت ممکن از ابزارهای در اختیار مانند قاضی خاص قضایی، پلیس امنیت و پلیس آگاهی جهت ایجاد نظم استفاده خواهیم کرد.

عالی شوندی بیان کرد: به هیچ عنوان مسؤولیت خود را به شخص دیگری تفویض نکنید.

فرماندار شیراز با اشاره به اینکه هیات نطارت شورای نگهبان، هیات اجرایی و ماموران نیروی انتظامی در شعب حضور خواهند داشت، افزود: شرایط باید به گونه ای مدیریت شود تا از ساعت 8صبح 29 اردیبهشت آمادگی جهت رای گیری وجود داشته باشد که آگاهی از ابزار و امکانات مورد نیاز شعبه مهم است.

وی اظهار داشت: با سیستم آنلاین وزارت کشور، تعداد آرا به صورت لحظه ای در سیستم وزارت کشور ثبت می شود.

فرماندار شیراز تصریح کرد: کنترل سن رای دهندگان نیز باید به گونه ای باشد که از تاریخ 29/2/1378 پایین تر نبوده و باید به دقت کنترل شود.
انتهای پیام/ر

واژه های کلیدی: سیستم | شیراز | مدیریت | فرماندار | وزارت کشور | پلیس آگاهی | وظایف نمایندگان عالی فرماندار | شعب اخذ رای

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog