ترمز روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

ترمز: روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

گت بلاگز سیاسی مهمترین مسئله ما معرفتی است نه اقتصادی

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر صبورانه در راه خدا کار کنیم، دروغ نگوییم، درستکار باشیم و زنجیر ستم را از گرده بندگان خدا برداریم، عملمان اگ

مهمترین مسئله ما معرفتی است نه اقتصادی

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، سهیلا جلودارزاده در نطق میان دستور مجلس با بیان اینکه صمیمانه ترین همدلی و احساسم را به خانواده قربانیان حوادث قطار تبریز، آتش سوزی پلاسکو و معدن زمستان یورت کهناشی از سهل انگاری مسئولین مربوطه بود تقدیم می نمایم گفت: جهت آنها از درگاه پروردگار متعال، رحمت و برکت و جهت بازماندگان و تعهد و مسئولیت جهت دست اندرکاران مسئلت دارم.

نایب مدیر کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه در این راستا خودم و همه شما را متذکر می شوم که عالم محضر خداست و در محضر خدا معصیت نکنیم، اظهار داشت: هر آنچه از مصیبت به ما می رسد، درنتیجه معصیت است و معصیت پرستش و بندگی غیر خدا ، به امامت شیطان و در آرزوی دنیاست.

وی با تاکید بر اینکه به عهدی که با خدا بسته ایم، که شیطان را نپرستیم وفا می کنیم، گفت: این صراط مستقیم و صراط انبیا است و بدانیم که در طول تاریخ فقط دو خط وجود داشته هست، خط انبیا و خط رفاه طلبان دنیا پرست!

مهمترین مسئله ما معرفتی است نه اقتصادی

جلودار زاده با تاکید بر اینکه حق مردم را که خداوند وکیل آنهاست محترم بشماریم، اظهار داشت: زندگی مخلوقات خداوند سبحان را به سهل انگاری در مسیر تندباد ها قرار ندهیم و عبادت، که خدمت به جلوه های جمال پروردگار هست، را سبک زندگی خود قرار دهیم.

وی تصریح کرد: ایمان به خداوند یکتا و باور به روز حسابرسی و تأکید قرآن کریم بر تمسک به ریسمان الهی و پرهیز از تفرقه ستیزی، که مسلمانان را بر آن می دارد، همواره در مسیر گسترش صلح و همکاری اصلاح است.

جلودارزاده تاکید کرد: تفرقه و واگرایی مسیر شیطان است و گفتگو، پذیرش حکمیت خدا و طریق بندگی است.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر صبورانه در راه خدا کار کنیم، دروغ نگوییم، درستکار باشیم و زنجیر ستم را از گرده بندگان خدا برداریم، عملمان اگ

نایب مدیر کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه به خدا توکل کنیم، و باور کنیم که او که جنبنده ای را که از محل خود حرکت نمی کند را می بینند و روزی او را تامین می کند، بیان داشت: برکت را او به حرکت ما هدیه می کند و زمانی که ما کار می کنیم، اوست که روح و جان کار است و ما تیر می اندازیم و در حقیقت اوست که به نشانه می رساند و هم اوست که اجر نیکوکاران را ضایع نمی کند .

وی نیت در هر کاری را اصل کار برشمرد و گفت: اگر هر کاری اعم از اقتصادی، فرهنگی سیاسی و عبادی با نیت قرب الی الله شروع شود، خداوند هم آن نیت را به ثمر می رساند و هم کار انجام می شود و هم ثمره و برکات آن بی آخر است.

جلودارزاده اصلاح لحظه به لحظه نیت ها و سپس توکل و واگذاری کار به خداوند را رمز موفقیت در هر کاری برشمرد و بیان داشت: مطالعه و بررسی تاریخ وصیت علی علیه السلام است و بررسی تحولات در عرصه های متفاوت در طول تاریخ و استفاده از اصول حاکم بر تاریخ، در قران کریم چراغی است که حاکمانبه حق می توانند، از آن بهره بگیرند و پا در راهی نگذارند که انتهای آن نابودی شهر ها و هلاکت مردمان است.

نایب مدیر کمیسیون اجتماعی مجلس کسب حاکمیت و قدرت، به کمک زر و روز و تزویر، را ورود به راهی بیان کرد که انتهای آن اسفل السافلین است.

مهمترین مسئله ما معرفتی است نه اقتصادی

وی قبول مسئولیت به نیت نزدیک شدن به حضرت دوست و استقامت در ادای مسئولیت را نهایتاعلا علیین عنوان و تاکید کرد: آیا سرمایه عمر را معامله کنیم و طالب اسفل السافلین باشیم و از که بترسیم که مالک یوم الدین باشد .

وی افزود: به که طمع کنیم که وارث همه دارائی ها باشد و فریب که را بخوریم، جز او که نهایت نور و رستگاری است.

جلودارزاده با بیان اینکه امروز مهمترین مسئله ما نه اقتصادی، بلکه معرفتی هست، اظهار داشت: در حکومت الهی آنجا که خدا فراموش شود و نشانه ما دنیای فانی باشد، کشت و زرع نابود می شود، دریاچه خشک می شود، طوفان مصیبت می آفریند، و آنروز ساحران و رمالان و مدعیان دروغین قدرت حقیر و بی آبرو می شوند.

نایب مدیر کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه باطل زهوق هست، هرچند که لباس دین بپوشد ، اظهار داشت: حق هر لحظه می آید و آن روز که حق پرستی را به رخ میکشد، روز یوم الله است.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر صبورانه در راه خدا کار کنیم، دروغ نگوییم، درستکار باشیم و زنجیر ستم را از گرده بندگان خدا برداریم، عملمان اگ

جلودارزاده با تاکید بر اینکه همه ما همواره در کشاکش امتحان الهی قرار داریم بیان داشت: اگر صبورانه در راه خدا کار کنیم، دروغ نگوییم، درستکار باشیم و زنجیر ستم را از گرده بندگان خدا برداریم، عملمان اگر به اندازه ذره ای باشد، به حساب می آید و حرکت می کند.

وی خاطر نشان کرد: در این شرایط است که کشت و زرع به حاصل می نشیند، دریاچه ها پر می شوند، درهای آسمان باز می شوند و لبخند هستی را در آسمان دنیا مشاهده خواهیم کرد.

انتهای پیام/

مهمترین مسئله ما معرفتی است نه اقتصادی

واژه های کلیدی: تاریخ | شیطان | خداوند | کمیسیون | جلو دارزاده | مجلس | انتخابات | اشتغال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog