ترمز روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

ترمز: روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

گت بلاگز سیاسی در این انتخابات به خوبی صدای مردم شنیده شد ، دولت دوازدهم کارآمدتر و کم‌ اشتباه‌تر خواهد بود

رییس جمهور ضمن تبریک به ملت کشور عزیزمان ایران بخاطر خلق حماسه عظیم و بزرگ ۲۹ اردیبهشت، تاکید کرد: دولت دوازدهم ان‌شاء الله دولتی کارآمدتر و کم‌ اشتباه‌تر خ

در این انتخابات به خوبی صدای مردم شنیده شد ، دولت دوازدهم کارآمدتر و کم‌ اشتباه‌تر خواهد بود

به گزارش خبرنگار خبرنگار دولت گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، حسن روحانی عصر یکشنبه در جلسه هیات دولت با تاکید بر اینکه “ما همه تلاش خود را جهت رسیدن به این اهداف بکار خواهیم بست”، اظهارداشت: دولت دوازدهم با گام هایی استوارتر در مسیر پیشرفت و تعالی کشور، قدم خواهد گذاشت و اگر همه با هم متحد و یکدل باشیم، مطمئناً به اهداف بلندمان دست خواهیم یافت.
روحانی با اشاره به اینکه” حقیقتاً هیچ زبان و قلمی قادر نیست تا صحنه حضور مردم در این انتخابات را تبیین کند و زبان جهت تقدیر از مردم وفادار به کشور و آینده خود قاصر است”، گفت: ملت کشور عزیزمان ایران در این انتخابات نشان دادند که بی نهایت نسبت به آینده کشور مسئولیت پذیرند و در این انتخابات فقط گزینش یک سیاستمدار و یا سیاستمداران مطرح نبود، بلکه مردم در واقع نسبت به آینده کشور و جامعه خود می خواستند، تصمیم گیری کنند و این کار را به انجام رساندند.

عبارات مهم : صندوق

رییس جمهور با بیان اینکه مردم در این انتخابات نشان دادند که به راه انقلاب و آینده کشور و آینده فرزندان خود دلبسته هستند، تأکید کرد: صندوق ۴۰ میلیونی آراء مردم در حقیقت صندوق اعتماد ملی، سرمایه اجتماعی و سرمایه بین المللی جهت ملت کشور عزیزمان ایران بود که خوشبختانه این تعداد رأی در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی رقم خورد.
روحانی با تاکید بر اینکه “در این انتخابات به خوبی صدای مردم شنیده شد”، افزود: در این انتخابات، صدای جوان هایی که می درخواست کردند از آینده بهتر کشور و زندگی خود اطمینان پیدا کنند و صدای دختران و زنانی که می درخواست کردند از وقت برابر جهت فعالیت های اجتماعی سخن بگویند، صدای همه خانواده هایی که نسبت به آینده فرزندان خود نگرانی هایی داشتند، صدای همه اقلیت های قومی و مذهبی که می درخواست کردند مطمئن به اجرای دقیق حقوق شهروندی باشند و صدای مردمی که از دروغ ها و تهمت ها نالیدند و در برابر مسیرهای فریبکارانه ایستادگی کردند، شنیده شد.
رییس جمهور با تأکید بر اینکه رأی مثبت مردم به اینجانب به معنای نبود گله مندی آنها از کار دولت یازدهم و نقص در امور اجرایی کشور نیست، گفت: البته آنهایی نیز که به دیگران رأی دادند، رای آنان به معنای نپذیرفتن خدمات دولت یازدهم نبوده آیا که ما می دانیم مردم ما به مسیری که خودشان گزینش کردند و مجدداً آن را برگزیدند، اعتماد دارند و می خواهند که ما با تلاش زیاد این مسیر و راه را ادامه دهیم.
رییس جمهور اظهار داشت: بی تردید این انتخابات شکست جهت هیچ جناح و حزبی نبوده هست؛ ممکن است در مقدار پیروزی ها، اقشار جامعه ما سهم های متفاوتی داشته باشند، ولی جهت همه این انتخابات پیروزی بود.
رییس جمهور ادامه داد: آینده کشور، تنها به یک جناح خاص تعلق ندارد، بلکه متعلق به همه جناح ها خواهد بود و همه به همکاری و کمک به یکدیگر نیازمندیم.
روحانی تأکید کرد: ما در برابر معاندان و مخالفانی در منطقه و دنیا قرار داریم که باید جهت مقابله با آنها دست یکدیگر را بگیریم و در مسیر ارتقاء کشور از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.
رییس جمهور افزود: خواست من از مردم این است که تنها به صندوق رأی و انتخابات اکتفا نکرده و خود را در آینده ۴ سال آینده کشور، قدم به قدم سهیم بدانند و نظرات و سخنان خود را از طریق احزاب، گروه ها، فضای مجازی، شرکت های مردم نهاد و انجمن های تخصصی بیان کرده و دنبال کنند، آیا که معتقدیم کشور به مردم تعلق دارد.
روحانی با تقدیر از حضور پرشور همه اقشار کشور بویژه جوانان، در پای صندوق های رأی از حضور پررنگ ایرانیان خارج از کشور و همدلی و همسویی آنها با مردم داخل کشور در انتخابات تقدیر کرد و گفت: در خارج از ایران، عده ای با پیمودن مسیرهای طولانی هوایی و زمینی خود را به شهرهایی که در آن انتخابات برگزار می شد، رساندند و ایرانیان در آن شهرها از میهمانان خود به خوبی پذیرایی کردند و این برادری، همدلی و همفکری قابل تقدیر و تقدیر است.
رییس جمهور اظهار امیدواری کرد که همه دولتمردان بتوانند به وظایف آینده خود به درستی عمل کرده و مسیری را که گزینش کرده ایم، پاس بداریم.
روحانی همچنین با قدردانی از هدایت ها و ارشادات حکیمانه رهبر معظم انقلاب، خاطر نشان کرد: تدبیر و برنامه مقام معظم رهبری و آرامشی که در سایه هدایت های ایشان در کشور بوجود آمد، باعث برگزاری انتخاباتی پرشور شد که در آن، همه مجریان و ناظران به خوبی به وظایف خود عمل کرده و با تلاش نیروهای امنیتی حتی یک اتفاق هم در سراسر کشور نداشتیم.
رییس جمهور تأکید کرد: دولت یازدهم و دولت آینده همواره در کنار مقام معظم رهبری و در مسیر اجرای رهنمودهای ایشان، راه هدایت جامعه را به سمت اهداف بلندی که مردم خواستار آن هستند، تلاش خواهد کرد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: صندوق | انتخابات | سال آینده | حسن روحانی | رییس جمهور | روحانی | رئیس جمهور | حسن روحانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog