ترمز روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

ترمز: روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اشک‌هایم به خاطر علاقه به استقلال بود / سیدحسین حسینی

هر کاری مورد نیاز بود انجام داد تا استقلال برنده بازی با العین در ورزشگاه زیبای هزا بن زاید باشد ولی تلاش‌های سیدحسین حسینی کنار سایر بازیکنان این تیم تحت‌الشعا

اشک‌هایم به خاطر علاقه به استقلال بود / سیدحسین حسینی

سیدحسین حسینی: اشک هایم به خاطر علاقه به استقلال بود

عبارات مهم : العین

هر کاری مورد نیاز بود انجام داد تا استقلال برنده بازی با العین در ورزشگاه زیبای هزا بن زاید باشد ولی تلاش های سیدحسین حسینی کنار سایر بازیکنان این تیم تحت الشعاع ناداوری قرار داده شد تا هر چه آنها رشته کرده بودند، داور مالزیایی پنبه کند.

به گزارش خبر ورزشی، گلر جوان و ملی پوش استقلال بعد از محرومیت از شهرآورد در این بازی حساس به سیدمهدی رحمتی ترجیح داده شد بلکه بتواند با درخشش خود خاطره تلخ آخرین مصاف دو تیم را پاک کند که در این راه تلاش جانانه ای نیز از حسینی دیده شد به خصوص در صحنه پنالتی اول العینی ها که دبل سیو او می تواند یکی از صحنه های خاطره ساز این فصل از لیگ قهرمانان آسیا باشد، صحنه ای که با اشک های گلر شیرازی حال و هوای خاصی به بازی داد تا مشخص شود این دروازه بان زیر بار چه فشاری آن دبل سیو را داشته است.

اشک‌هایم به خاطر علاقه به استقلال بود / سیدحسین حسینی

استقلال در نهایت برابر صدرنشین امارات هم در عین شایستگی تنها به تساوی قناعت کرد آن هم در حالی که بسیاری از کارشناسان اذعان دارند اگر ناداوری نبود، می توانستند برنده این بازی باشند. سیدحسین حسینی 24 ساعت بعد از بازی جنجالی هزا بن زاید گفت وگویی اختصاصی با خبرورزشی داشت تا حرف های جالبی به زبان بیاورد که خواندن آن خالی از لطف نیست.

هضم اتفاقات ورزشگاه هزا بن زاید جهت طرفداران سخت بود چه برسد به شما بازیکنان، واقعاً چه شد؟

اتفاق خاصی نبود فقط داور مأموریت داشت اجازه ندهد العین در منزل ببازد (باخنده).

هر کاری مورد نیاز بود انجام داد تا استقلال برنده بازی با العین در ورزشگاه زیبای هزا بن زاید باشد ولی تلاش‌های سیدحسین حسینی کنار سایر بازیکنان این تیم تحت‌الشعا

واقعاً؟

اگر نگاهی دوباره به روند سوت ها و تصمیم گیری های داور مالزیایی داشته باشید، به همین نتیجه که ما رسیدیم، شما هم می رسید چون اصلاً تصور دیگری نمی توان از این نوع قضاوت داشت.

استقلال واقعاً سوار بر بازی بود و می توانست انتقام آن شکست کابوس وار را بگیرد؟

بله، می توانستیم به این نشانه برسیم. فرزند ها هم قسم شده است بودند که از این بازی دست پر بیرون بیایند و انصافاً هم هر کاری مورد نیاز بود، انجام دادند ولی فکر همه چیز را کرده بودیم جز یک چیز که آن هم داور مالزیایی بود که دوباره حق نماینده کشور عزیزمان ایران را پایمال کرد.

اشک‌هایم به خاطر علاقه به استقلال بود / سیدحسین حسینی

چند ساعت بعد از بازی جهت فرزند های تیم چطور گذشت؟

خیلی سخت گذشت چون در روز روشن سر استقلال را بریدند. البته تیم های ایرانی به این اتفاقات عادت دارند و امیدی هم به اصلاح آن نیست به همین خاطر تنها آه و حسرت جهت بازیکنان باقی می ماند که خستگی تمرینات و زحمات بر تن ارزش می ماند. انصافاً اتفاقات بازی با العین نه فوتبالی بود، نه جوانمردانه و عین نامردی بود ولی این نوید را به همه طرفداران می دهم که هفته آینده به ورزشگاه بیایند تا شاهد بردن العین آن هم نه با نامردی، بلکه مردانه باشند.

هر کاری مورد نیاز بود انجام داد تا استقلال برنده بازی با العین در ورزشگاه زیبای هزا بن زاید باشد ولی تلاش‌های سیدحسین حسینی کنار سایر بازیکنان این تیم تحت‌الشعا

خیلی تلاش کردی مانع این اتفاقات شوی به خصوص در صحنه پنالتی اول که دبل سیو فوق العاده ای از تو شاهد بودیم.

لطف خداوند بزرگ بود که نصیب من شد تا شرمنده طرفداران نشوم. یک کار کوچک جهت استقلالی ها که دیگر با خاطرات تلخ بازی با العین مواجه نشوند.

انصافاً سیو فوق العاده ای بود، تبریک می گوییم.

اشک‌هایم به خاطر علاقه به استقلال بود / سیدحسین حسینی

لطف دارید، من تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی کنار سایر فرزند ها پشت سر گذاشته بودم و باید یکجا آمادگی ام را نشان می دادم که این وقت برابر العین به دست آمد تا لطف خداوند هم مشمول بر حالم بشود و استقلال در جریان بازی باقی بماند.

با توجه به این سیو انتظار می رفت در صحنه پنالتی دوم هم بتوانی کاری انجام بدهی؟

خیلی تلاش کردم ولی حتی اگر آن پنالتی هم مهار می شد، داور مالزیایی جهت اینکه العین نبازد، باز هم پنالتی می گرفت و اجازه برد به ما نمی داد.

بعد از دبل سیو روی پنالتی اول دوباره احساساتی شدی؟

(باخنده) بعد از بازی طی ساعات گذشته بازتاب های زیادی در اینترنت دیدم که جهت خودم هم عجیب بود. آیا بعضی ها این گونه با بی انصافی اطراف آن صحنه صحبت می کنند و طعنه می زنند؟ اشک های من چیز عجیبی نبود چون اگر من احساساتی شدم، علت داشت؛ درست مثل بازی با فولاد در اهواز. اصلاً دوست نداشتم بعد از نمایش غیرتمندانه ای که از فرزند ها برابر العین دیدم، این گونه با یک تصمیم نادرست داوری، دوباره شاهد باخت و عقب افتادن استقلال باشم. به همین خاطر اشک هایم بعد از آن سیو تنها به خاطر علاقه به استقلال و طرفدارانش بود که شک نداشتم با این صحنه از خود بیخود می شوند. من بازیکن احساساتی نیستم ولی هنگامی که پای استقلال و هوادارانش درمیان باشد، ناخودآگاه احساساتی می شوم چون تحمل دیدن یک لحظه ناراحتی آنها را ندارم.

اما قبول کن در فوتبال حرفه ای الان دیدن چنین صحنه هایی چندان مرسوم نیست؟

بله ولی در شرایطی که بی عدالتی در زمین دیده نشود، نه اینکه داور و میزبان هر بلایی سرمان می خواستند، بیاورند تا استقلال بازنده زمین را ترک کند. لطف خداوند به من بود که این اجازه را ندهم العینی ها به نشانه ارزش برسند و در آن صحنه هم اطمینان داشتم که می توانم جلوی این بی عدالتی بایستم.

نمایش استقلال به خصوص دبل سیو تو بازتاب زیادی هم در سطح رسانه های امارات داشت.

بله، شنیدم که خود رسانه های اماراتی هم به بازنده شدن العین به عنوان صدرنشین فوتبال این کشور در بازی با استقلال اذعان و اعتراف کرده اند.

این دومین بازی با العین در ورزشگاه هزا بن زاید بود که خاطرات تلخی در پی داشت؟

بله و اتفاقاً در هر دو بازی هم حضور داشتم. بازی قبل از فرط ناراحتی به خاطر شکست شش گله روی نیمکت اشک ریختم و این بار به خاطر خوشحالی. از اینکه مانع تکرار آن لحظات ناامید کننده جهت طرفداران شده است بودم، اشک هایم سرازیر شد.

استقلال صدرنشین گروه فوت در لیگ قهرمانان شد، فکر می کنی این روند در دور برگشت هم ادامه داشته باشد؟

از روز اول که در این گروه قرار گرفتیم، بدون اینکه ترسی به دل راه بدهیم تلاش خود را شروع کردیم تا جهت جبران مافات اتفاقات فصل گذشته هم شده، دست به کار بزرگی بزنیم به همین خاطر از نخستین بازی برابر الریان استارت صدرنشینی را زدیم و خدا را شکر در آخر دور رفت در یکی از دشوارترین گروه های ممکن صدرنشین شدیم و کنار آن به نتیجه های بسیار خوبی هم رسیدیم تا بلکه بخشی از انتظارات طرفداران را برآورده کنیم. فکر می کنم استقلال این روزها لیاقت خود را با شکست صدرنشین عربستان در آسیا، صدرنشین کشور عزیزمان ایران در لیگ برتر و همین طور تسلیم کردن صدرنشین امارات نشان داده، به این امید که بتوانیم این روند را در بازی های آتی هم دنبال کنیم.

بازی خوب تو تا حدی به چشم آمد که گزارشگر بازی گفت منتظر دیدن تو در جام جهانی روسیه 2018 هستیم.

گزارشگر بازی به من لطف داشت ولی انصافاً این نتیجه مرهون تلاش همه تیم بود چون تک تک بازیکنان با تمام وجودشان بازی می کردند و من که درون دروازه ایستاده بودم، از بازی تیمم لذت می بردم چون پاسکاری ها از عقب زمین، تدابیر تاکتیکی بهتر و آشنایی کامل از العین باعث تحقیر آنها در زمین خودشان شده است بود ولی باید اعتراف کنم تمام هدفم این است که کنار برداشتن قدمی مثبت جهت استقلال و طرفدارانش، نماینده آنها در لباس مقدس تیم ملی در تورنمنتی بزرگ به نام جام جهانی 2018 روسیه باشم به همین خاطر هر چه در توان داشته باشم، می گذارم که به آن برسم.

واکنش وینفرد شفر بعد از بازی در رختکن از ناداوری چه بود؟

آقای شفر یک مربی باتجربه است که به خوبی در این فوتبال سرد و گرم سرنوشت را چشیده از همین رو خوب می دانست کاری از دستش برنمی آید جز اینکه بازیکنان را از نظر معنوی به جریان بازی برگرداند. در آخر بازی هم فقط از تلاش تیم تقدیر کرد و چیز خاصی نگفت جز اینکه باید اتفاقات را فراموش و جهت بازی برگشت با العین آماده شویم. شفر یک مربی بزرگ با حس جاه طلبی زیاد است که استقلال را بدون وحشت جهت مسابقه با هر حریفی آماده می کند.

در بازی برگشت می توان انتظار برد استقلال را داشت؟

صددرصد، این نخستین بازی خانگی این فصل استقلال است و شک ندارم طرفداران ما جهنم واقعی را با حضور پرشمار در سکوهای ورزشگاه جهت میزبانی از العین می سازند و این کار را جهت ما راحت تر از بازی رفت می کند تا بتوانیم به برد و 3 امتیاز ارزشمند این بازی برسیم.

واژه های کلیدی: العین | استقلال | صدرنشین | استقلال | ورزشگاه | بازیکنان | طرفداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

اشک‌هایم به خاطر علاقه به استقلال بود / سیدحسین حسینی

اشک‌هایم به خاطر علاقه به استقلال بود / سیدحسین حسینی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog