ترمز روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

ترمز: روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بخشی از اتفاقات در زمینه ارز سیاسی هست/ نه اینکه کسی مداخله کرده باشد بلکه نگ

معاون اول مدیر جمهور با اشاره به موقعیت سیاسی کشور عزیزمان ایران در منطقه افزود: بعضی قدرت‌های بزرگ و کشورهای منطقه متحد شده‌اند که به کشور عزیزمان ایران آسیب ب

بخشی از اتفاقات در زمینه ارز سیاسی هست/ نه اینکه کسی مداخله کرده باشد بلکه نگ

جهانگیری: بخشی از اتفاقات در زمینه ارز سیاسی هست؛ نه اینکه کسی مداخله کرده باشد بلکه نگرانی در مردم باعث شده است با خرید ارز در خارج از کشور ملک خریداری کنند

عبارات مهم : ایران

جهانگیری: بخشی از اتفاقات در زمینه ارز سیاسی هست؛ نه اینکه کسی مداخله کرده باشد بلکه نگرانی در مردم باعث شده است با خرید ارز در خارج از کشور ملک خریداری کنند / با زیاد کردن اعتماد عمومی، دیگر کسی به فکر خرید ارز نمی افتد / عده ای نان خود را در باقی ماندن اختلافات می بینند / 6 ماه است می گویم با هم گفت وگو کرده و امید مردم به جامعه را زیاد کردن دهید / اگر نجفی نمی خواست، هیچکس نمی توانست او را وادار به استعفا کند / موضع دولت در قبال پرونده سپتنا نیکنام روشن هست؛ کسی حق ندارد به رای مردم یزد بی احترامی کند

معاون اول مدیر جمهور با اشاره به موقعیت سیاسی کشور عزیزمان ایران در منطقه افزود: بعضی قدرت های بزرگ و کشورهای منطقه متحد شده است اند که به کشور عزیزمان ایران آسیب برسانند. در بعضی کشورهای غربی جهت آسیب به کشور عزیزمان ایران اتاق فکر ایجاد شده است هست، شرایط کشور بسیار حساس هست. یک لحظه تصمیم و فکر اشتباه آینده مردم را عوض کردن خواهد داد.

به گزارش گزینش ، اسحاق جهانگیری (معاون اول مدیر جمهور) در جلسه شورای عالی استان ها با اشاره به پرسشها ارزی کشور گفت: آیا فکر می کنید پرسشها و پرسشها ارزی همه ریشه اقتصادی دارد؟ ما در سال ۹۶ نزدیک به ۹۴ میلیارد تومان به خاطر صادرات وارد داشتیم و حداکثر نیاز ما جهت واردات ۵۴ میلیارد تومان هست. از سوی دیگر خدمات هم بین ۲۵ تا ۳۵ میلیارد دلار هزینه می برد. در نتیجه بین ۱۸ تا بیست میلیارد دلار درآمد اضافه داریم که باید به ذخایر ارزی اضافه شود.

بخشی از اتفاقات در زمینه ارز سیاسی هست/ نه اینکه کسی مداخله کرده باشد بلکه نگ

به نوشته ایلنا، وی ادامه داد: باتوجه به این آمار باید بگوییم که بخشی از اتفاقات در زمینه ارز سیاسی هست، نه اینکه کسی مداخله کرده تا قیمت زیاد کردن یابد بلکه به این معنا که بعضی مردم را دلواپس آینده کرده و همین باعث می شود مردم حس کنند جهت اطمینان باید ارز خریده و جهت اطمینان در منزل نگه دارند. همین نگرانی در مردم باعث شده است با خرید ارز در خارج از کشور ملک خریداری کنند درحالی که فقط با اجازه آن کشور می توانند وارد ملک خود شوند. ولی همین امر برایشان اطمینان ایجاد می کند.

وی با بیان این مطلب که مسئله ارزی کشور راهکار راحت ای دارد و آن زیاد کردن اعتماد عمومی هست، گفت: با زیاد کردن اعتماد مردم دیگر کسی به فکر خرید ارز نمی افتد.

معاون اول مدیر جمهور با اشاره به موقعیت سیاسی کشور عزیزمان ایران در منطقه افزود: بعضی قدرت‌های بزرگ و کشورهای منطقه متحد شده‌اند که به کشور عزیزمان ایران آسیب ب

معاون اول مدیر جمهور با اشاره به موقعیت سیاسی کشور عزیزمان ایران در منطقه افزود: بعضی قدرت های بزرگ و کشورهای منطقه متحد شده است اند که به کشور عزیزمان ایران آسیب برسانند. در بعضی کشورهای غربی جهت آسیب به کشور عزیزمان ایران اتاق فکر ایجاد شده است هست، شرایط کشور بسیار حساس هست. یک لحظه تصمیم و فکر اشتباه آینده مردم را عوض کردن خواهد داد، به همین علت نیازمند تفاهم، انسجام و همبستگی هستیم.

جهانگیری ادامه داد: ولیعهد جوان آل سعود در همه جای دنیا می چرخد و علیه کشور عزیزمان ایران فضاسازی می کند. البته آنها کوچک تر از این هستند که کاری انجام دهند. امروز بعضی جریانات تندرو در امریکا و غرب به همراه منافقین و بعضی کشورهای منطقه می خواهند به ما آسیب برسانند.

وی با بیان اینکه کشور با چالش های جدی روبه روست و با نقطه مطلوب فاصله داریم، ادامه داد: حق مردم کشور عزیزمان ایران است که یک کشور توسعه یافته داشته باشند ولی در داخل کشور در زمینه پرسشها سیاسی اختلافی وجود دارد و یک عده نان خود را در این می بینند که این اختلافات باقی بماند.

بخشی از اتفاقات در زمینه ارز سیاسی هست/ نه اینکه کسی مداخله کرده باشد بلکه نگ

معاون اول مدیر جمهور در ادامه با تاکید بر زیاد کردن اعتماد عمومی بر ثبات بازار ارز گفت: بعد از انتخابات و بعد از توافقات ژنو شاهد بودیم که قیمت ارز کمی پایین آمد و با زیاد کردن اطمینان، مردم به این نتیجه رسیدند که دیگر نیازی به نگهداری ارز ندارند. من از شش ماه گذشته مدام در محافل متفاوت می گویم اگر دلسوز مردم، جامعه، جمهوری اسلامی و انقلاب هستید با هم گفت وگو کرده و امید مردم به جامعه را زیاد کردن دهید با گفت وگو می توان بخش عمده ای از چالش ها را از فهرست پرسشها کشور از بین بردن کرد و این امر نیاز به گفت وگو دارد.

وی ادامه داد: نباید به فهرست چالش های کشور که در حال حاضر آب، صندوق های بازنشستگی و بیکاری در صدر آن هستند، مسئله جدیدی اضافه شود و با زیاد کردن امید و سرمایه اجتماعی می توانیم به آسانی این فهرست را کم کردن دهیم.

معاون اول مدیر جمهور با اشاره به موقعیت سیاسی کشور عزیزمان ایران در منطقه افزود: بعضی قدرت‌های بزرگ و کشورهای منطقه متحد شده‌اند که به کشور عزیزمان ایران آسیب ب

معاون اول ریاست جمهوری در ادامه به استعفای شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران اشاره کرده و فزود: اگر نجفی نمی خواست استعفا دهد هیچکس نمی توانست او را وادار به استعفا کند. بعضی می گویند نجفی به علت فشارها استعفا داد ولی همه مدیران تحت فشار هستند. نجفی به واقع خودش از سمت شهرداری کناره گیری کرد و علت آن کسالت و بیماری جدیدش بود.

جهانگیری افزود: از شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران درخواست می کنم سریعتر جهت تهران، شهردار گزینش کنند. شهردار نیرومند که دولت بتواند از او حمایت کرده و با او همکاری کند.

بخشی از اتفاقات در زمینه ارز سیاسی هست/ نه اینکه کسی مداخله کرده باشد بلکه نگ

معاون اول در ادامه درخصوص سپنتا نیکنام (منتخب شورای شهر یزد) که مانع از حضور او در جلسات شورا شده است اند، افزود: موضع دولت در قبال پرونده سپتنا نیکنام روشن است و کسی حق ندارد به رای مردم یزد بی احترامی کند.

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | جهانگیری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog