ترمز روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

ترمز: روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

گت بلاگز اخبار اجتماعی بزودی, ممنوعیت استفاده از «تلگرام» ، معرفی دو خبر رسان داخلی به مدارس

بطحایی گفت: به زودی دو خبر رسان داخلی را جهت استفاده‌های این وزارت منزل و مدارس معرفی می‌کنیم؛ به دنبال ایجاد انگیزه جهت دانش آموزان و والدین جهت خروج از خبر رس

بزودی, ممنوعیت استفاده از «تلگرام» ، معرفی دو خبر رسان داخلی به مدارس

معرفی دو خبر رسان داخلی به مدارس؛ بزودی/ ممنوعیت استفاده از «تلگرام»

عبارات مهم : معرفی

بطحایی گفت: به زودی دو خبر رسان داخلی را جهت استفاده های این وزارت منزل و مدارس معرفی می کنیم؛ به دنبال ایجاد انگیزه جهت دانش آموزان و والدین جهت خروج از خبر رسان تلگرام و پیوستن به شبکه های خبر رسان داخلی هستیم.

به گزارش ایسنا، سید محمد بطحایی در حاشیه نشست هم اندیشی مدیران ارشد دولت تدبیر و امید در ارتباط با عنوان برگزاری امتحان کنکور اظهار کرد: مسئولیت مهم برگزاری امتحان کنکور با وزارت علوم هست. در آخرین جلسه ای که بنده با آقای غلامی، وزیر علوم داشتم؛ قرار است به زودی جلسه ای جهت روشن شدن وظیفه دروس نهایی به عنوان سوابق تحصیلی برگزار شود. امیدواریم این جلسه سریعتر تشکیل شود و آن تصویری که مردم باید مراحل متفاوت کنکور را بدانند برایشان روشن شود.

وی ادامه داد: با تسهیلاتی که در قانون بودجه ۹۷ دیده شده است هست، می توانیم عملکرد بهتری در زمینه نوسازی مدارس داشته باشیم. امیدواریم مبانی تحقق این امر به زودی فراهم شود. در تبصره های متفاوت مبالغی تعیین شده است ، ولی مجموعا حدود ۲.۵ برابر اعتبارات سال گذشته آینده نگری شده است است.

بزودی, ممنوعیت استفاده از «تلگرام» ، معرفی دو خبر رسان داخلی به مدارس

وزیر آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: سهم ۵۰ درصد دولت جهت مدارس خیرساز هم در سال ۹۷ با رشد رو به رو خواهد شد.

بطحائی در ارتباط با خروج آموزش و پرورش و مدارس از شبکه مجازی خبر رسان تلگرام نیز گفت: ما جهت ممنوعیت استفاده از بخش های دولتی از خبر رسان تلگرام بخشنامه هایی را حدود ۲ هفته پیش ارسال کردیم. بخش های دولتی اجازه استفاده از خبر رسان تلگرام را ندارند. احتمالا ظرف دو روز آینده با دو خبر رسان داخلی به نتیجه خواهیم رسید و آنها را معرفی خواهیم کرد.

بطحایی گفت: به زودی دو خبر رسان داخلی را جهت استفاده‌های این وزارت منزل و مدارس معرفی می‌کنیم؛ به دنبال ایجاد انگیزه جهت دانش آموزان و والدین جهت خروج از خبر رس

در حوزه دانش آموزی باید انگیزه های مورد نیاز را جهت انتقال فرزند ها و والدین از خبر رسان های خارجی فراهم کنیم.

واژه های کلیدی: معرفی | تلگرام | ممنوعیت | استفاده | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog