ترمز روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

ترمز: روزنامه های ورزشی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 3 اردیبهشت

گت بلاگز اجتماعی 15 درصد شهروندان ساکن بافت‌های فرسوده هستند ، رفع حاشیه نشینی و بافت های فرسوده نیازمند عزم جدی است

مدیر عامل شرکت نوسازی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: برطرف حاشیه نشینی و بافت های فرسوده نیازمند یک عزم جدی و عمومی با همکاری همه دستگاه ها هست.

15 درصد شهروندان ساکن بافت‌های فرسوده هستند ، رفع حاشیه نشینی و بافت های فرسوده نیازمند عزم جدی است

عبادالله فتح اللهی مدیر عامل شرکت نوسازی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهریگروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ اظهار داشت: نوسازی محلات فرسوده و برطرف حاشیه نشینی نیازمند یک عزم عمومی است تا با استفاده از پتانسیل ها، امکانات مردمی، محلی، عمومی و بخش شخصی در کنار یکدیگر به گونه ای قرار گیرد که بتوان معضلات را به فرصتی جهت نوسازی و بهسازی در نتیجه ارتقای کیفیت زندگی شهروندان ایجاد کرد.
وی در ادامه عنوان کرد: با این نگاه ستاد ملی باز آفرینی در وزارت مسکن تعامل خوبی را میان مدیریت شهری و دولت ایجاد کرده و این ستاد به جهت عملیاتی کردن و عوض کردن سیاست نوسازی در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با مسئولیت شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران و به دبیری شرکت نوسازی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ایجاد شد.

عبارات مهم : ایران

فتح اللهی با بیان اینکه 32 دستگاه اجرایی به منظور زیاد کردن میانگین سرانه های شهری در محلات شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و ایجاد شرایط مطلوب جهت شهروندان در حال خدمت رسانی هستند، تصریح کرد: بنا به تصویب مجلس شورای اسلامی حدود 5 درصد از مساحت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران که دارای 205 هزار پلاک و پارسل هست، بافت فرسوده آشنا شده است که حدود 15 درصد جمعیت در این محلات زندگی می کنند.
مدیر عامل شرکت نوسازی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه مالکان این 205 هزار پلاک فرسوده مردم هستند که باید با مراجعه به شهرداری مجوز ساخت و ساز جهت املاک خود بگیرند، خاطر نشان کرد: بخشی دیگر از بافت های فرسوده مربوط به سرانه های عمومی و خدماتی شهرسازی مشمول بر آب، برق، گاز، فضاهای فرهنگی، آموزشی، اموزش و تربیت، تفریحی، آتش نشانی بوده که اجرایی ساختن آن ها بر عهده دستگاه های مربوطه و شهرداری هست.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | شهرداری | اخبار شهرداری | بافت های فرسوده | حاشیه نشینی | سازمان نوسازی شهر تهران | عبادالله فتح اللهی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog